Soğuk Oda

ISISO - Modüler Soğuk Odalar

Modüler Soğuk Oda

Modüler Soğuk ve Donmuş Muhafaza Odaları

ISISO modüler soğuk depoların en önemli özelliği izolasyon tamamlayıcı özellikte soğuk depo kapılarıdır. Bu kapılar 80 mm. Kalınlığında poliüretan köpük üzerine 0,55 mm. Kalınlıkta polyester boyalı saçtan oluşturmaktadır. İçerden ve dışardan rahatlıkla açılabilen, kilitlenebilen, emniyet mekaniğine sahip olan kapılardır. Hava sızdırmaz ve ısı kaybını engelleyen sızdırmaz contalarla çevrilidir. Dünya gıda şartnamelerine uygun, prefabrik, poliüretan dolgulu, hijyenik modüler soğuk odalar. Prefabrik paneller çift kilitlemeli ve özel sızdırmaz contalıdır.

ISISO modüler soğuk ve donmuş muhafaza odalarının bütün tiplerinde soğutma ünitesi, evaporatör, panel oda iç yüzeyde; kompresör-kondenser grubu ve split dış yüzeyinde olacak şekilde monte edilmiş durumdadır. Panelin montajı tamamlandığı anda oda soğutulmaya hazırdır. Tüm ürünlerin tazeliği doğal şartlara uygun depo ve ısı şartlarıyla saklanmaktadır.

 

Et, süt, balık, yağ, meyve, sebze, medikal ürünler, kimyasal maddeler ve tüm gıda maddelerinin uygun koşullarda ve ısı derecelerinde modüler soğuk odalarda depolanması sağlanabilir.

 

ISISO modüler depolar mekanlardaki boşluklara kolaylıkla monte edilebilir. Oda ısılarına göre paneller farklı kalınlıkta olup, modüler depolarda alternatif ölçüler mevcuttur.