Hakkımızda

ISISO - Hakkımızda

Hakkımızda

ISISO Endüstriyel Soğutma - Hakkımızda

1975 yılından beri Endüstriyel Soğutma sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız imalat zincirlerinde her yıl yenilikler ve teknolojik gelişmeler yaparak hem Türkiye ekonomisine hem de müşterilerin avantajına olumlu hizmetler sunmaktadır. Türkiye de revaçta olan Buz Paten Sahalarının Soğutulması için gerekli eksi 20oC evaparasyonda çalışabilen Chiller ( mono etilen glikol ile sirkülasyon yapan komple paket tip endüstriyel soğutma grupları ) imalatları 2007 yılından beri imalatlarımız arasında bulunmakta, hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlarında özellikle tercih edilmektedir.

Endüstriyel ve klasik kapasitelerdeki Su Soğutma Chiller imalatlarımız üretimlerimiz 1985 yılından beri devam etmektedir. Her yıl yeni model ve teknolojik gelişmeler ile Avrupa Standartlarını yakalamakta, hatta geçmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi yurtdışından gelen süpervizorlar tarafından fevkalade olarak nitelendirilmektedir.

Endüstriyel tip soğuk depolar, donmuş muhafaza odaları, prefabrik panel paket tip soğuk odalar üretimlerinde kalite politikamız müşteri esasına dayanır. Müşterilerimiz arasında dondurma fabrikaları; mezbaha kesim hane; et, balık, tavuk ve benzeri ürünler; süt ve süt ürünleri; sebze meyve muhafazası gibi maddelerin muhafazasına yönelik tesisler bulunmaktadır.

Su Soğutma Kuleleri üretiminde her yıl yenilikler ile müşteri karşısına çıkan firmamız bu konuda da tüm Türkiye ve Yurtdışı pazarlarında tercih edilen firma konumundadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Radyal fanlı Su Soğutma kulelerinin yanı sıra karşı akışlı cebri çekişli Su Kuleleri (bilhassa endüstriyel tesislerde 100.000 / 1.500.000 kcal/h kapasiteler) ile çift kademeli kuleler üretiminde ön sıralarda yer almaktadır. Dönüş suyunun yüksek sıcaklıklarda olduğu sistemlerde çift kademeli kuleler bilhassa tercih edilmektedir.

Firmamız standart ürünlerin imalatının haricinde müşteri taleplerine göre özel üretimlerde projelendirilmekte ve imalatlarını yapmaktadır. Bunların arasında Soğuk Sıcak test odaları, araç soğutmaları, ilaç ve tıbbi sistemler için cihazlar gibi daha birçok ürünler yer almaktadır. Her türlü özel imalat ve dizaynı gerektiren ısıtma, soğutma ve havalandırma ile ilgili imalatların yanı sıra bu tip cihazların bakım ve onarımını da yapmaktayız

Firma politikamız, sorunsuz çalışacak kaliteli cihazları ucuza imal edip ve en uygun fiyata satmanın yanında gelişen teknolojiyi takip ederek en az enerji ile maksimum verimi sağlayan sistemleri yapmaktadır. Çünkü azalan enerji kaynakları ve sürekli artan enerji maliyetlerini göz önüne alarak imalat yapmak, temel amaçlarımızdandır. Bu doğrultuda gelişen teknoloji, yeni malzeme ve imalat yöntemlerini takip etmekte ve uygun olanlarını ürünlerimizde uygulamaktayız.

Ülkemizin ve dünyamızın azalan kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı amaç edinen ve imalatlarını bu ilkeler doğrultusunda yapan firmamız, müşterilerimizin bizlere güveni sayesinde her geçen gün gelişmekte ve ileriye yürümektedir.

En büyük doğal kaynağımız suya, teknolojimizi kattık. Siz istediniz zerrelerine kadar ayırıp soğuttuk. Her geçen gün gelişen ARGE’lerimizle daha iyiyi başarmak sizlerin referanslarıyla olacaktır.